Informacja Izby Celnej w Łodzi

Zbliżający się okres świąteczny i noworoczny to czas wielu bardzo ważnych i cennych inicjatyw charytatywnych podejmowanych przez ludzi, którym nie jest obojętny drugi człowiek. Nasze doświadczenia wskazują, że dobre i słuszne intencje nie zawsze idą w parze ze znajomością prawa. Powodowało to niestety określone przepisami prawa konsekwencje. Zadania Służby Celnej to nie tylko wykrywanie i zwalczanie przestępstw i wykroczeń skarbowych, ale także ich zapobieganie. Dlatego też zwracam się z gorącym apelem o rozpropagowanie informacji przypominającej, że wszelkiego rodzaju inicjatywy, w których losowane są nagrody dla ich uczestników podlegają regulacjom Ustawy o grach hazardowych. Sami będąc uczestnikami wielu społecznych działań, służymy pomocą innym, by mogli działać w zgodzie z obowiązującym prawem.
Informacje w tym zakresie można uzyskać na stronach internetowych Służby Celnej www.sluzbacelna.gov.pl, Izby Celnej w Łodzi www.lodz.ic.gov.pl, telefonicznie w Centrum Służby Celnej 801 470 477.
Wszyscy jesteśmy zainteresowani by aktywność charytatywna w naszych "małych Ojczyznach", skupiona wokół parafii, szkół, jednostek OSP istniała rozwijała się w sposób niezakłócony.
Z up. Dyrektora Izby Celnej w Łodzi
Zastępca Dyrektora Wojciech Kawecki

Pismo Izby Celnej w Łodzi (307kB) pdf

metryczka


Wytworzył: Wojciech Kawecki (15 listopada 2012)
Opublikował: Jacek A. Michalski (27 listopada 2012, 12:45:59)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 1444