Petycja "Alarm! STOP zabójczemu GMO - STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!"

List otwarty do Prezydenta RP, Członków Rządu RP, Posłów, Senatorów, Senatorów, Wójtów i Radnych Gmin w Polsce

Pan Andrzej Duda - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej,
Członkowie Rządu RP,
Posłowie i Senatorowie,
Wójtowie i Radni Gmin w Polsce
Szanowny Panie, Szanowna Pani
Wprowadziliście prawo oznaczające w praktyce zakaz upraw roślin transgenicznych (GMO).
Wprowadziliście oznakowanie żywności na brak zawartości GMO. Wszystko dlatego, iż GMO stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi, zwierząt i naturalnego środowiska.

Minister zdrowia Ewa Kopacz odmówiła zakupu szczepionek dla Polaków podczas fałszywej epidemii grypy HI NI w 2009 r. przeciwstawiając się ogromnej presji ze strony potężnych koncernów farmaceutycznych, banków, skorumpowanych lub ignoranckich polityków i unijnych biurokratów. Decyzja ta uratowała tysiące Polaków przed poszczepiennymi okaleczeniami, za które rządy zachodniej Europy do dziś płacą wielkie odszkodowania.

JAK TO MOŻLIWE, ŻE TERAZ ZGADZACIE SIĘ, KUPUJECIE I PROMUJECIE NIEDOSTATECZNIE ZBADANE(!) I POTENCJALNIE NIEZWYKLE(!) NIEBEZPIECZNE SZCZEPIONKI NA KORONA WIRUSA, które zawierają genetycznie zmodyfikowany RNA?

...Każda dawka szczepionki Pfizera zawiera 30 mikrogramów genetycznie zmodyfikowanego RNA (modRNA) kodującego kolcową głikoproteinę (S/spike) SARS-CoV-2, która pomaga wirusowi przymocować się do komórek i atakować je... Wprowadzony do komórek wirusowy RNA może zaburzać ekspresję wielu genów, a więc i funkcje komórek. Jeśli te szczepionki zawierają też, jako ukryty składnik, enzym odwrotną transkryptazę, wówczas wirusowe geny mogą się wbudować do DNA komórek, wywołując chorobotwórcze mutacje. Możliwe też, Że produkowane w nadmiarze białko kolcowe wirusa przyczepi się do powierzchni komórek i wtedy będą one atakowane przez układ odpornościowy, powodując choroby autoimmunologiczne. Istnieje też prawdopodobieństwo, że produkowane w nadmiarze białka S,po zarażeniu koronawirusem wzmocnią jego wirulencję, wywołując bardzo ciężką chorobę. Szczepienia te mogą zwiększać ryzyko zachorowania na covid i inne choroby zakaźne układu oddechowego, analogicznie jak działają szczepienia grypowe (https ://www. ncbi. nim. nih.gov/pmc/articles/PMC7126676/) ... - ostrzega m. in. prof. Maria Dorota Majewska [5], ...

Petycja (1575kB) pdf
Petycja - uzupełnienie (1014kB) pdf

Odpowiedź na petycję (127kB) pdf
Informacja o przesłaniu petycji do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (142kB) pdf

metryczka


Wytworzył: Anna Szmelcer (2 stycznia 2021)
Opublikował: Jacek A. Michalski (2 lutego 2021, 09:47:40)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 247